Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie - co jest głównym założeniem serwisu: sprzedaż, prezentacja usług/produktów, logowanie użytkowników itd. Należy także ogólnie określić jakie podstrony miałby mieć serwis oraz jaki jest preferowany styl projektu. Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie zdefiniować wszystkich swoich wymagań i oczekiwań, dobrym sposobem jest wybranie w Internecie tych stron, które się Państwu podobają i mogą stanowić dobry wzór. My przygotujemy propozycję-projekt, który wspólnie dopracujemy aby spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.
Koszt wykonania strony WWW zależy od ilości włożonej w to pracy. Stworzenie serwisu internetowego wymaga czasu, a często też zakupu odpowiednich materiałów tj. fotografie, animacje itp. Każda strona jest inna dlatego też tworzenie stałych cenników nie ma sensu. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Możemy jedynie podać orientacyjne ceny pewnych elementów, z których może składać się strona WWW. Więcej w zakładce "Oferta". Trzeba również pamiętać, że do kosztów wykonania strony trzeba też doliczyć cenę domeny internetowej i hostingu.
Zależnie od rodzaju - wielkości, rozmiaru - zamówionej strony internetowej ukończenie zlecenia może potrwać tydzień, lub dwa - cztery tygodnie. Termin wykonania zlecenia zależy także od tego kiedy Zleceniodawca dostarczy nam treści, które mają zostać zawarte na stronie WWW. Wstępny projekt strony internetowej staramy się przedstawić w ciągu dwóch - trzech dni roboczych od momentu ustalenia szczegółów.
W ramach naszej oferty pakietowej projektujemy 1 szatę graficzną dla strony WWW. Na tym jednak nie kończymy pracy. Klienci uprawnieni są bowiem do bezpłatnych poprawek graficznych w ramach przedstawionej koncepcji (pomysłu). W zakresie zmian są zmiany kolorów poszczególnych elementów, ich rozmieszczenia, rozmiaru, proporcji oraz składu. Reasumując, wspólnie dopracowujemy jedną koncepcję zamiast przygotowywać i prezentować Klientowi kilka niedopracowanych projektów.
Domena to profesjonalna nazwa adresu strony internetowej. Na przykład strona TYMONET opublikowana została w domenie "tymonet.pl". Hosting - to usługa polegającą na udostępnianiu Klientowi określonej ilości miejsca na serwerze. Usługa hostingu stanowi element niezbędny do utrzymania strony WWW w Internecie. Rozliczenie usług hostingowych odbywa się w cyklach rocznych.

Masz jeszcze pytanie?

Kontakt